WKOPI.PL Poniżej przedstawiamy kopię sfotografowanej strony internetowej http://osnews.pl/polski-rzad-podpisal-acta-i-uwaza-to-za-sukces/ przez WKOPI.PL. Kopia przedstawia stan strony na 2012-01-20 16:51:49 CET z pominięciem treści ładowanych dynamicznie przy każdym wyświetleniu danej strony internetowej. Aktualnie strona może wyglądać zupełnie inaczej.

| START | Fotografia poniższej strony | Zrób zdjęcie strony internetowej | Szukaj | Zgłoś naruszenie zasad | Regulamin | Kontakt |
 Korzystając z serwisu wkopi.pl akceptujesz postanowienia regulaminu.
Polski rząd popiera ACTA i uważa to za sukces | OSnews.pl
8

Polski rząd popiera ACTA i uważa to za sukces

To że rząd PO-PSL od początku stał po stronie firm fonograficznych w sporze z ich klientami, wiadomo od dawna. Okazuje się, że popracie dla ACTA jest jednak tak duże, że doprowadzenie do podpisania porozumienia uważa on za jeden z większych sukcesów polskiej prezydencji w UE!

W notce „ACTA sukcesem polskie prezydencji” czytamy:

Polska prezydencja może pochwalić się kolejnym sukcesem. Jak poinformowało Ministerstwo Gospodarki, Rada UE podjęła decyzję o podpisaniu umowy handlowej dotyczącej zwalczania obrotu towarami podrobionymi. Resort podkreślił, że był to jeden z jego priorytetów obranych na okres polskiego przewodnictwa w Radzie Unii.
[...]
Anti-Counterfeiting Trade Agreement (ACTA) to porozumienie bazujące na regułach WTO. Jak podkreśla Ministerstwo Gospodarki zapobiega ono głównie naruszeniom własności intelektualnej, bez względu na rozmiar prowadzonej działalności gospodarczej, w szczególności w sektorach takich jak rolnictwo, przemysł, sztuka, kultura i nauka.
[...]
cieszy rola jaką w tym procesie odegrała Polska, a w szczególności przedstawiciele Departamentu Polityki Handlowej Ministerstwa Gospodarki, którzy w drugim półroczu przewodniczyli pracom Komitetu ds. Polityki Handlowej UE (TPC). Jak zauważa MG, Komisja odegrała wiodącą rolę w procesie uzgodnienia możliwości wyrażenia zgody Rady UE na podpisanie dokumentu.

Proponujemy podziękować rządowi za zaangażowanie i zachęcić go do dalszej pracy!

UE podpisze ACTA najprawdopodobniej za tydzień.

Więcej informacji: http://www.pi.gov.pl/PARP/chapter_86198....9FCB1BBCDA

« UE podpisze ACTA za tydzień
Środy z certyfikatem: startuje druga edycja »

Znalazłeś literówkę? Zgłoś ją używając formularza!


Jeśli uważasz, że ten nius jest nieobiektywny, przedstawia nieprawdziwe wydarzenie, jest spamem lub nie spełnia standardów serwisu, napisz raport.

Niusy na podobny temat:

Komentarze (RSS) | Trackback (URI)

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Więcej w regulaminie komentowania.

37 komentarzy

zwiń wątek Dreadlish  19 stycznia 2012 o godz. 17:13 #
Gravatar

Jeszcze się na tym przejadą, to będą przeklinać siebie nawzajem.

(Poniżej tego poziomu komentarze nie będą zagnieżdżane)
zwiń wątek Sylwek  20 stycznia 2012 o godz. 8:58 #
Gravatar

Myślę, że oni nie. Demokracja ma to do siebie, że za błędy urzędnicy nie płacą a podatnicy.
Jeszcze chwila a będzie ustawa jaki sex wolno uprawiać a jaki nie xD

 
zwiń wątek feng  20 stycznia 2012 o godz. 12:50 #
Gravatar

Nie będą, bo Ci którzy ich wybrali są zbyt głupi aby dostrzec że są idiotami …

zwiń wątek Sylwek  20 stycznia 2012 o godz. 16:42 #
Gravatar

Ale co ma głupota do płacenia ? I głupi i mądrzy będą płacić. Politycy też jak nakradną to będą mieli z czego(o ile pieniądze będą miały wartość). Mam nadzieję że się mylę ale to zaczyna się zbliżać do wojny. Mam nadzieję że się mylę. A jeszcze większą że Polska nie będzie w tym gównie. Rządy demokracji = rządy niewolnictwa, zniewalamy się ograniczamy pod każdym względem.

 
 
 
zwiń wątek Sinnel  19 stycznia 2012 o godz. 17:43 #
Gravatar

I nadszedł koniec wolności w internecie…

(Poniżej tego poziomu komentarze nie będą zagnieżdżane)
 
zwiń wątek gunther  19 stycznia 2012 o godz. 18:00 #
Gravatar

Tryumf urzędasów.
Nie sądzę by taki Tusk, czy inny Pawlak (choć ten niby powinien jako były (?) linuksiarz) w ogóle zdawali sobie z tego sprawę. Zazwyczaj tego typu inicjatywy mają silne grupy lobbystyczne, które załatwiają przychylność urzędasów ministerialnych. Jakaś szyszka poklepie jakiegoś dyrektora departamentu po pleckach, jakaś inna szyszka powie Tuskowi, że to cenna inicjatywa i dobrze widziana w pewnych kręgach i dalej już leci.
Jedyną właściwą taktyką jest nie tyle pisanie protestów i apeli do premiera, co spotkania z (p)osłami. Kancelaria premiera nawet Tuska nie poinformuje o całej sprawie, tylko wystosuje w przewidzianym ustawowo czasie jakieś gładkie pismo, niekoniecznie na temat i spokój. Tymczasem spotykając się z posłem na jego dyżurze poselskim (co niestety bywa dość trudne, bo szalenie zapracowani ludzie są ;) ) można spróbować coś wywalczyć. Tam są różne grupy interesów, jeden nie lubi drugiego (nawet w ramach jednej partii), drugi trzyma z trzecim, przeciwko pierwszemu. Można czasami coś ugrać.
Jak poczują, że duża grupa ludzi jest przeciwko, to dla samych słupków, zaczną powoli wycofywać się z tej hucpy.

(Poniżej tego poziomu komentarze nie będą zagnieżdżane)
zwiń wątek Rafał  19 stycznia 2012 o godz. 18:42 #
Gravatar

Ja bym był jednak bardziej przekonany w stronę rozwiązań siłowych – zbrojnych. Po tym co w mediach ostatnio widzę to przekonuję się do tego coraz bardziej… Może czas na jakieś tabletki?

 
zwiń wątek John  19 stycznia 2012 o godz. 20:00 #
Gravatar

http://prawo.vagla.pl/node/9620

W sprawie ACTA premier Tusk jest naszym dłużnikiem, bo kiedy 17 maja dowiedział się o kontrowersjach wokół ACTA obiecał się zainteresować sprawą. Ale okazało się że żadnych skutków tego zainteresowania nie było. W lipcu w trakcie następnego spotkania Grupy Dialog premier już nic ze swojej obietnicy nie pamiętał.

Dla tych co nie chcą pamiętać to było przed wyborami parlamentarnymi 2011. Wygląda jednak na to, ze wyborcy zdecydowali, że ACTA będzie dla nich dobra – tak to jest, jak się nie słucha rad mądrzejszych, lecz idzie za głosem jedynie słusznych mediów i zabiera babi dowód.

O ACTA było wiadomo nie od dziś, lecz wszelkie próby informowania, ze rząd Donalda Tuska i PO zamierza wprowadzić cenzurę internetu spotykały się ze wściekłą nagonką w stylu "nieprawda, to PiS chciał cenzurować Internet". Swoją drogą zaiste niezrozumiałe jest jak partia, która dorwała się do władzy głównie dzięki głosom młodych wyborców robi wszystko aby tym wyborcom jak najbardziej uprzykrzyć życie.

"Nie sądzę by taki Tusk, czy inny Pawlak (choć ten niby powinien jako były (?) linuksiarz) w ogóle zdawali sobie z tego sprawę". Tak, tak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka …a mówiąc wprost, czy uważasz odwiedzających te forum za idiotów pisząc takie teksty?

zwiń wątek Beobachter  20 stycznia 2012 o godz. 1:38 #
Gravatar

Pokaż rząd, któremu zależy na tym, by media były (cokolwiek to znaczy) "niezależne"?

Trójosobowe bóstwo polityka-finanse-media rządzi światem a bycie "lewakiem" tak samo jak bycie "moherem" jest wspieraniem tego samego systemu opartego na polaryzacji władza-rządzeni. Internet był szansą dla realizacji szeroko rozumianej wolności, i dlatego za wszelką cenę reprezentanci polityki, finansjery i mediów będą starali się przejąć nad nim pełną kontrolę a te fragmenty które się nie poddadzą – "zablokować" jako "szkodliwe".

Komunikacja P2P oparta o IPv6 jest potrzebna tak bardzo, jak jeszcze nigdy nie była! 6 czerwca 2012.

zwiń wątek Darkhog  20 stycznia 2012 o godz. 3:29 #
Gravatar

A przepraszam, co będzie takiego 6 czerwca? Data tak samo dobra jak 31 maja. Swoją drogą, to powinniśmy załatwić coś w stylu protestu anty-sopa, tyle że z polską (i innymi z całej europy) wikipedią oraz innymi znanymi stronami (wykop, itd.)

 
zwiń wątek Vigud  20 stycznia 2012 o godz. 8:27 #
Gravatar

Masz rację, daję ci minusa.

 
 
 
zwiń wątek kwahoo  19 stycznia 2012 o godz. 21:34 #
Gravatar

Jedna z taktyk:
"Szczególnie istotna jest tu własnie ratyfikacja w PE, ponieważ jest ona typu "wszystko albo nic" — jeżeli Europarlamentarzyści nie zaakceptują w głosowaniu ACTA, porozumienie zostaje odrzucone w całości. Na tym musimy zatem skupić swoje siły. " http://rys.io/pl/59

 
zwiń wątek mikolajs  19 stycznia 2012 o godz. 22:15 #
Gravatar

@gunther
Twoje wywody są odzwierciedleniem idei: dobry car – źli urzędnicy, taka propaganda trafia tylko do zacofanych lub niedorozwiniętych umysłowo

zwiń wątek gunther  19 stycznia 2012 o godz. 23:14 #
Gravatar

Najwyraźniej jestem niedorozwinięty umysłowo. A kto wie – może zacofany?…
… a jednak…
Czy ja napisałem, że car jest dobry?
Mój stosunek do Tuska jest ambiwalentny. Choć przyznaję, że podziwiam jego skuteczność.

zwiń wątek mikolajs  20 stycznia 2012 o godz. 12:41 #
Gravatar

Tak Tusk jest bardzo skuteczny. Przyjmuje głosy wyborców którzy są za wolnością (również w internecie), obiecuje ludziom z branży że nie pozwoli na inwigilację internetu, a potem robi coś wbrew obietnicą. Skuteczny będzie jeśli dalej ci sami ludzie będą na niego głosować, ale czy to dobry oszust może być kimś kogo należy podziwiać. Tyle, że jak przychodzi do wyborów to nie ma na kogo głosować i dzięki temu taki człowiek utrzymuje się przy władzy. Może pora by w Polsce założyć partie PIratów :)

zwiń wątek gunther  20 stycznia 2012 o godz. 15:14 #
Gravatar

Drugi rząd, który skończył całą kadencję (pierwszy był Buzek), pierwszy, który wygrał drugą kadencję z rzędu. Po drodze doprowadził swoją partię do zwycięstw w Europarlamencie, wyborach samorządowych, a Komorowskiego do prezydentury. Jest skuteczny. I tyle.
Dalszej dyskusji o Tusku kontynuować nie będę, bo to nie jest miejsce do tego.
Napiszę jedno – temu facetowi na tyle mocno zależy na władzy, wpływie i poparciu, że gdyby środowiska walczące z ACTA i ingerencją w internecie stanowiły realną siłę, to gwarantuję, że Tusk pierwszy opowiadałby jakim to złem jest taka ingerencja. A jak to się będzie sprowadzało do pokrzykiwania w internecie, to Tusk wybierze lobbystów, którzy na pewno za forsowanie ACTA obiecali mu jakieś korzyści (nie koniecznie materialne – na to Tusk jest zbyt sprytny).

zwiń wątek dozorca zoo  20 stycznia 2012 o godz. 17:19 #
Gravatar

Skutecznie wygrywa wybory.
Czyli sprzedaje.
Jest skutecznym komiwojażerem chłamu, bo towar jaki sprzedaje (rządzenie – jego skutki) jest bardzo mierny.
Porównanie nie odnosi się do wartości moralnych, ale do zakresu pojęcia – skuteczny jak Goebbels i Lenin. Wolałbym, żeby był skuteczny jak Adenauer albo de Gaulle.

 
 
zwiń wątek gunther  20 stycznia 2012 o godz. 16:24 #
Gravatar

Żeby było śmiesznie: car zły, a bojarzy dobrzy:
Minister Boni poprosił premiera o ponowną dyskusję w sprawie ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement, międzynarodowego porozumienia dotyczącego walki z naruszeniami własności intelektualnej). Wątpliwości w sprawie ACTA zgłosili 19 stycznia uczestnicy spotkania grupy Dialog. Polska ma podpisać ACTA 26 stycznia.

W liście do Donalda Tuska min. Boni zwraca się o ponowną dyskusję w sprawie przyjętej już uchwały rządu o udzieleniu zgody na podpisanie ACTA i o warunkach jej wykonania. http://mac.gov.pl/dzialania/acta-siec-i-prawa-aut…

 
 
 
zwiń wątek -X-  20 stycznia 2012 o godz. 16:42 #
Gravatar

Trzeba być bardzo naiwnym aby wierzyć, że politycy realnie rządzą. Przecieć to w przytłaczającej większości małe żuczki niezdolne do samodzielnego pokierowania karierą i wykonania konkretnej pracy za którą ktoś by zechciał zapłacić. Najlepszy materiał na figurantów dla władzy zakulisowej, która składa się z 1) bankierów 2) służb specjalnych 3) tajnych stowarzyszeń. Ja znam bardzo niewiele autentycznie demokratycznych rządów, np. Islandia – demokratycznie uznano, że nie będzie się płacić za długi obcych banków, u nas się nikt w takie referenda nie bawi. Rząd np. pożycza z zagranicy kasę na 7% i jednocześnie pożycza zagranicy na 2% (takie rzędy wielkości). To samo dotyczy funduszy emerytalnych kupujących za pineiądze Polaków polskie obligacje. No sorry, ale NBP, Tusk i cała reszta tacy nierozgarnięci? Nie im to wisi, oni wykonują rozkazy z zewnątrz, a spowiadać się przed tłuszczą nie muszą. Czy w takiej sytuacji polski rząd ma prawo np. promować demokrację na Białorusi. Wart zauważenia tutaj jest typowy dla NWO aspekt mody na wtrącanie się w sprawy innych państw pod pozorem szerzenia demokracji. ONI wszędzie chcą mieć takich "demokratycznych" Tusków, którzy tanio sprzedadzą, drogą kupią – w imieniu obywateli.

Benjamin Disraeli ur. 1804, polityk brytyjski:

"The governments of the present day have to deal not merely with other governments, with emperors, kings and ministers, but also with the secret societies which have everywhere their unscrupulous agents, and can at the last moment upset all the governments' plans."

W swojej książce w 1844 napisał:

"So you see, my dear Coningsby, that the world is governed by very different personages from what is imagined by those who are not behind the scenes."

Mayer Amschel Rothschild, XIX wieczny król bankierów, bankier królów:

"Give me control of a nation's money and I care not who makes the laws."

Kennedy też wspominał o tajnych stowarzyszeniach, a krótko przed śmiercią wszedł w kompetnecje prywatnego FED chcąc zgodnie z konstytucją przywrócić rządowi możliwość emitowania dolarów. Trzeba zrozumieć, że jeśli emisja pieniędzy jest poza społeczną kontrolą, to, jak przyznał to szczerze Rothschild, całą resztę można sobie kupić. Odpowiednik FED istnieje w UE, a nawet planuje się jego urzędnikom zapewniść immunitet. Jak ma się do Tuska i III RP? Demokracja III RP jest zależna od stanu demokracji w USA i Europie. Jeśli tam jest teatr, to u nas będzie autentyczna? Jedna jaskółka typu Isladnia wiosny nie czyni. Z resztą o Islandii w mediach głównego nurtu jest cicho. ONI ją po prostu przeczekają. Teraz jeszcze sobie możecie pogooglać i sprawdzić czy np. cytaty dałem prawdziwe i cze zacytowane osoby są wiarygodne. Dlatego wolny Internet jest solą w ICH oku. Prawa autorskie to oczywisty pretekst: chcesz ukryć liść, zasadź las.

 
 
 
zwiń wątek tomaszkubacki  19 stycznia 2012 o godz. 19:43 #
Gravatar

Co konkretnego oprócz wyrażenia swojej frustracji mogę zrobić w tej sprawie? Czy jest jakiś list protestacyjny ? Czy jakaś organizacja organizuje protest uliczny ?

(Poniżej tego poziomu komentarze nie będą zagnieżdżane)
zwiń wątek zra  19 stycznia 2012 o godz. 20:37 #
Gravatar

Są obcokrajowe media, którym zależy na tym, by nawet gdyby przeciwnicy narobili huku jakąś rakietą nikt tego nie usłyszał. Po prostu "demokracja" w naszym kraju wygląda tak, że promuje się zdrajców.

 
 
zwiń wątek jacek2v  19 stycznia 2012 o godz. 21:01 #
Gravatar

Nie rozumiem ACTA (ale rozumiem po co powstał :) ), po co tak komplikować życie. A wystarczy:
1.Obniżyć ceny na filmy, gry itp. – towary cyfrowe "kopiowane". Maksymalnie wcześnie udostępniać on-line na całym świecie, za rozsądne pieniądze – tuż po premierach filmowych i może z zmienną ceną (czym starszy film tym taniej)
2.Usprawnić działanie sądów, mi. poprzez zmniejszenie ilości przepisów.

Piractwo spadnie do tak niskiego poziomu, że nie warto będzie z nim walczyć :)
Mhh, tylko co wtedy będą robić urzędnicy? :D Zwolnią ich, czy jak?

(Poniżej tego poziomu komentarze nie będą zagnieżdżane)
zwiń wątek Woowas  19 stycznia 2012 o godz. 21:28 #
Gravatar

Skąd w ogóle pomysł że walka z piractwem ma je zmniejszyć?

Wszelkie podjęte do tej pory kroki uderzają przede wszystkim w legalnych użytkowników.

zwiń wątek jacek2v  20 stycznia 2012 o godz. 13:14 #
Gravatar

Dlatego napisałem, że nie rozumiem ACTA :)

zwiń wątek -X-  20 stycznia 2012 o godz. 16:56 #
Gravatar

No ale napisałeś zaraz po tym: "ale rozumiem po co powstał :) )", a potem rozpisałeś się o skuteczniejszych Twoim zdaniem sposobach walki z piractwem. Ja to odczytałem jako pójście torem "piractwa".

btw. przyznaję, że "piractwo" to już bardziej przekonujący pretekst niż "pedofilia", ale w dalszym ciągu możliwy do przejrzenia.

 
 
 
zwiń wątek DeBill  19 stycznia 2012 o godz. 23:16 #
Gravatar

Kolego sympatyczny, tutaj najmniej chodzi o piractwo. Internet jest w tej chwili ostatnią namiastką wolności.
W TV zobaczysz tylko to, co odpowiednio ważni ludzie chcą, żebyś zobaczył. Podobnie w radio, czy gazetach. To oczywiste, że każda władza chce położyć łapę na Internecie. Środki są różne – hazard, pedofilia, piractwo… do wyboru, do koloru. Cel ten sam.

 
 
zwiń wątek 224  19 stycznia 2012 o godz. 22:00 #
Gravatar

Powiem w skrócie trafiła kosa na kamień.

(Poniżej tego poziomu komentarze nie będą zagnieżdżane)
 
zwiń wątek donald  20 stycznia 2012 o godz. 1:36 #
Gravatar

ostatni raz glosowalem na rudego klamliwego gnoja.

(Poniżej tego poziomu komentarze nie będą zagnieżdżane)
zwiń wątek zra  20 stycznia 2012 o godz. 2:58 #
Gravatar

Problem jest taki, że Karzeł również jest na usługach, a wielce prawdopodobne, że jest rodzinnie spowinowacony z szefostwem, Komuniści lansują wolny rynek :D , a Szlachcica media mają w …. i nawet gdyby wszyscy na niego zagłosowali nie wygrałby (patrz ostatnie storpedowanie go w Warszawie).
Tak wygląda polityka w Polsce.
Jedyne, co może pomóc to budowa podziemia, istniejące (lewicowe jak i patriotyczne) są dość mało efektywne. Informatycznie – na przykład Al Kaida posiada rozproszoną sieć łączności opartą o łącza telefoniczne i modemy – stąd odbudowywanie ich stron tyle trwa. A głosy będziemy wrzucać takie z benzyną i olejem :D

zwiń wątek Sylwek  20 stycznia 2012 o godz. 9:01 #
Gravatar

JKM ma racje rządy głupców. Większość jest głupia i tak pozostanie. Koniec demokracji jest bliski.

zwiń wątek -X-  20 stycznia 2012 o godz. 17:08 #
Gravatar

Wmawianie przez JKM, że ten cyrk ma coś wspólnego z demokracją nie różni się niczym od propagandy mainstreamu. Nie rozumiem fenomenu tego gościa. Ja się sam Korwinem jarałem jako 20 latek, ale w dobie Internetu przeszło mi zupełnie. Przede wszytskim Mikke czasem plecie 3 po 3, np. zachwala udział Polski w wojnie w Afganistanie, bo dzięki niej, wg. Mikkego oszczędza się na ogrzewaniu :D . Po drugie, w kwestii "wolnościowej": on się zachowuje jak anglosaski, amerykański mason obrażony na masonów francuskich :) . Po trzecie, strasznie się ślizga po powierzchownych hasełkach typu podatki, używa słów kluczy typu urzędnicy, socjalizm, de..cja. Po czwarte, talenty organizacyjne Mikkego można docenić analizując działanie UPR a potem kolejnych jego zabawek. Ten facet jest zupełnie niewiarygodny, niczego nie zbudował i niczego nie zaprezentował poza wielkim parciem na szkło. Gość z lubliśnkiego UPR jadący rozklejać plakaty do Warszawy, bo warszawcy korwinowcy się nawzajem poobrażali – to jest Mikke w praktyce. Stary guru + naiwna młodzież.

 
 
 
 
zwiń wątek nie_wierze_politykom  20 stycznia 2012 o godz. 10:21 #
Gravatar

Dlaczego zawsze jak jest taki temat to ZAWSZE znajdują się ludzie, którzy manifestują że troche mniej nie lubią którejś ze świń na Wiejskiej ? Nie można po prostu mówić o tym że nie podoba nam się ACTA ?

(Poniżej tego poziomu komentarze nie będą zagnieżdżane)
zwiń wątek mikolajs  20 stycznia 2012 o godz. 12:45 #
Gravatar

A jak mówić o ludziach którzy reprezentują wyborców i robią coś za ich plecami wbrew ich woli?

 
zwiń wątek -X-  20 stycznia 2012 o godz. 17:17 #
Gravatar

ACTA to prawo, a prawo stanowi parlament. Jedni mogą pisać o samym ACTA a inni o mechanizmach jego wdrażania. Związek jest bezpośredni.

 
 
zwiń wątek hi  20 stycznia 2012 o godz. 12:41 #
Gravatar

Jak wejdzie ACTA to internet bedzie jak telewizja ! wszystko bedzie blokowane nawet amatorskiego pornola nie obejrzysz bo ma prawa autorskie ! Bedzie mozna tylko grac w orginalne gry przez internet ogladac facebooka ktory bedzie ubogi bo wszystkie linki beda zatrzymane youtuba zankna a przynajmniej wiekszosc kont ktore wrzucaly muzyke i filmy. Rapidshare itp. zostana zamkniete jedynie co nam zostanie to gadu gadu i normalna rozmowa ale wszystko po to by oglupic spoleczenstwo i narzucic ludziom co maja ogladac nie dajac im pelnego wyboru ktory daje internet.

(Poniżej tego poziomu komentarze nie będą zagnieżdżane)
zwiń wątek gunther  20 stycznia 2012 o godz. 16:28 #
Gravatar

A Macierewicz w skórzanym płaszczu będzie rezydował na Szucha… A Saska Kępa będzie się nazywała Beata Kempa…
Proponuję ochłonąć.

zwiń wątek dozorca zoo  20 stycznia 2012 o godz. 17:24 #
Gravatar

No. Przyjdzie ten straszny pis i będzie strzelał do ludzi na ulicach. Lekarzy pośle do Afganistanu, a Redaktorów zaprzyjaźnionych mediów do Berezy.
Myślałem, że już się narodek trochę zorientował "who is who", a tu ciągle strachy na lachy.

 
 
 

Uwaga! Niektóre komentarze, m.in. te dodane przez niezalogowanych i nowych użytkowników, są ręcznie moderowane. Jeśli Twój komentarz nie ukaże się od razu, nie dodawaj go ponownie, tylko cierpliwie poczekaj na akceptację.

W komentarzach możesz używać prostych znaczników HTML. Przykłady:
  • Link: <a href="http://osnews.pl">OSnews: niusy IT</a>,
  • Wytłuszczenie: <strong>tekst pogrubiony</strong>,
  • Kursywa: <em>tekst pochylony</em>,
  • Przekreślenie: <strike>tekst przekreślony</strike>,
  • Kod: <code>printf("blok kodu");</code>,
  • Cytat: <blockquote>cytat</blockquote>
Uwaga: jeśli dodasz nieznany znacznik, będzie on niewidoczny, gdyż system filtruje takie znaczniki.

Wszystkie autorskie niusy w serwisie publikowane są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 2.5 Polska.

Twoja sugestia